O mnie

Nazywam się Barbara Małek. Od 14 lat jestem położną. Jestem również Edukatorem ds. laktacji

W 2007 roku otrzymałam tytuł licencjata  Położnictwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, 2 lata później zdobyłam tytuł magistra Zdrowia Publicznego na tej samej uczelni.

Zaraz po studiach podjęłam pracę w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie. Pracowałam na oddziałach Ginekologiczno – Położniczym oraz na Sali Porodowej. W roku 2011 podjęłam pracę w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie. Obecnie pracuje w prywatnym szpitalu Medicover na Warszawskim Wilanowie.

We wrześniu 2012 roku zostałam mamą.

Od maja 2013 roku prowadziłam Szkołę Rodzenia w Warszawie. Praca ta okazała się zajęciem, w którym się spełniałam i która przyniosła mi wiele szczęścia. Od pewnego czasu myślałam o otwarciu własnej szkoły narodzin, jednak dopiero gdy zaczęłam prowadzić zajęcia zrozumiałam że to jest coś, co chce robić w życiu. I tak od 2014 roku spełniłam swoje marzenie otwierając Szkołę Rodzenia w Milanówku, na zajęcia do której serdecznie wszystkich zapraszam.

W 2017 roku uzyskałam tytuł specjalisty – Edukatora ds. laktacji. Zajmuje się rozwiązywaniem problemów laktacyjnych oraz uczę mamy jak prawidłowo karmić piersią i jak radzić sobie z najczęstszymi problemami. Udzielam porad laktacyjnych.